Home

Transporta Dumnezeu O noua sosire meci tenis madrid 2019 partid democratic Angrenaj embargo

Simona Halep – Margarita Gasparyan, meci la Mutua Madrid Open 2019 | Digi24

Simona Halep vs. Kiki Bertens | 2019 Madrid Open Final | WTA Highlights -  YouTube
Simona Halep vs. Kiki Bertens | 2019 Madrid Open Final | WTA Highlights - YouTube

LIVE BLOG | Simona Halep, pentru a patra oară în semifinalele turneului de  la Madrid. Victorie
LIVE BLOG | Simona Halep, pentru a patra oară în semifinalele turneului de la Madrid. Victorie

Video | Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturi la Madrid. Evoluție  spectaculoasă a jucătoarei din Tunisia
Video | Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturi la Madrid. Evoluție spectaculoasă a jucătoarei din Tunisia

Simona Halep s-a calificat în semifinalele Madrid Open. Cu cine va juca  următorul meci - Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinalele Madrid Open. Cu cine va juca următorul meci - Stirileprotv.ro

Halep, despre meciul cu Bertens: ”Am jucat ca o proastă, tot ce i-a plăcut”  - Stirileprotv.ro
Halep, despre meciul cu Bertens: ”Am jucat ca o proastă, tot ce i-a plăcut” - Stirileprotv.ro

Simona Halep - Belinda Bencic, semifinale Madrid 2019. Naomi Osaka,  eliminata! Halep devine nr.1 daca va castiga turneul! | Sport.ro
Simona Halep - Belinda Bencic, semifinale Madrid 2019. Naomi Osaka, eliminata! Halep devine nr.1 daca va castiga turneul! | Sport.ro

Meciuri cu peripeții la Madrid. Una rece, una caldă. A fost eliminată după  un meci de trei ore – Evenimentul Zilei
Meciuri cu peripeții la Madrid. Una rece, una caldă. A fost eliminată după un meci de trei ore – Evenimentul Zilei

Simona Halep, „mercato” înaintea turneului de la Madrid: cine a plecat din  staff-ul ei și cine a venit
Simona Halep, „mercato” înaintea turneului de la Madrid: cine a plecat din staff-ul ei și cine a venit

Simona Halep, misiune dificilă la turneul de la Madrid. Cum arată lista  capilor de serie la competiția transmisă de Digi Sport
Simona Halep, misiune dificilă la turneul de la Madrid. Cum arată lista capilor de serie la competiția transmisă de Digi Sport

Video | Simona Halep Madrid | Românca a reuşit punctul meciului cu Johanna  Konta, în primul set al duelului de la Madrid
Video | Simona Halep Madrid | Românca a reuşit punctul meciului cu Johanna Konta, în primul set al duelului de la Madrid

Efectul Mouratoglou” Ce a arătat Simona Halep diferit în primul meci  câștigat cu noul antrenor, la Madrid | Sport.ro
Efectul Mouratoglou” Ce a arătat Simona Halep diferit în primul meci câștigat cu noul antrenor, la Madrid | Sport.ro

Simona Halep - Johanna Konta, 7-5, 6-1, în turul 2 al Madrid Open, după un  meci al contrastelor | Digi24
Simona Halep - Johanna Konta, 7-5, 6-1, în turul 2 al Madrid Open, după un meci al contrastelor | Digi24

Video | Roger Federer, spectacol pe zgură după trei ani. La Madrid,  elveţianul este la un singur meci de o performanţă unică
Video | Roger Federer, spectacol pe zgură după trei ani. La Madrid, elveţianul este la un singur meci de o performanţă unică

Simona Halep - Kiki Bertens, finala Madrid Open 2019, un meci al nervilor  tari | Digi24
Simona Halep - Kiki Bertens, finala Madrid Open 2019, un meci al nervilor tari | Digi24

Mutua Madrid Open 2019 | Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2.  Scorul întârnirilor directe este egal, 3-3 | Digi24
Mutua Madrid Open 2019 | Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2. Scorul întârnirilor directe este egal, 3-3 | Digi24

Madrid Open: An Ascending Tsitsipas Upsets Nadal in Semis; Bertens Wins  Women's Title - The New York Times
Madrid Open: An Ascending Tsitsipas Upsets Nadal in Semis; Bertens Wins Women's Title - The New York Times

Roland Garros 2019. Simona Halep joacă astăzi împotriva unei poloneze de 18  ani | Digi24
Roland Garros 2019. Simona Halep joacă astăzi împotriva unei poloneze de 18 ani | Digi24

A Look Back At The 2019 Mutua Madrid Open | ATP Tour | Tennis

Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din  sferturile WTA Madrid
Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din sferturile WTA Madrid

Rezumatul partidei Carlos Alcaraz - Rafael Nadal, câștigată în 3 seturi de  mai tânărul spaniol - Tenis video - Eurosport
Rezumatul partidei Carlos Alcaraz - Rafael Nadal, câștigată în 3 seturi de mai tânărul spaniol - Tenis video - Eurosport

Două meciuri bune de tenis au transformat-o pe Simona Halep: „Am sosit la  Madrid cu îndoieli, dar acum sunt o persoană diferită” | Sport.ro
Două meciuri bune de tenis au transformat-o pe Simona Halep: „Am sosit la Madrid cu îndoieli, dar acum sunt o persoană diferită” | Sport.ro

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open »  Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open » Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou