Home

educaţie Sacou Discriminare mingi spectaculoase tenis 2018 film elicopter Poate rezista

Video | Copil - Basic 6-7, 7-6, 4-6. Marius a pierdut finala de la Sofia,  după un meci strâns, de peste două ore
Video | Copil - Basic 6-7, 7-6, 4-6. Marius a pierdut finala de la Sofia, după un meci strâns, de peste două ore

EXCLUSIV | Gabi Ruse a stins lumina la Praga: 5 mingi de meci salvate și  succes, 14-12, la dublu. "Ultimul schimb a fost și cel mai spectaculos.  Intens, un punct lung, în
EXCLUSIV | Gabi Ruse a stins lumina la Praga: 5 mingi de meci salvate și succes, 14-12, la dublu. "Ultimul schimb a fost și cel mai spectaculos. Intens, un punct lung, în

Nebunie la Australian Open! Halep - Lauren Davis 4-6, 6-4, 15-13. Simona  s-a calificat după un meci care a durat 3 ore şi 45 de minute
Nebunie la Australian Open! Halep - Lauren Davis 4-6, 6-4, 15-13. Simona s-a calificat după un meci care a durat 3 ore şi 45 de minute

Favoritele la câștigarea US Open 2022: Ce șanse are Simona Halep

Simona Halep s-a calificat pentru a treia oară în semifinalele turneului de  la Dubai. Va lupta cu Ostapenko pentru un loc în finală | Observatornews.ro
Simona Halep s-a calificat pentru a treia oară în semifinalele turneului de la Dubai. Va lupta cu Ostapenko pentru un loc în finală | Observatornews.ro

Simona Halep va juca împotriva japonezei Naomi Osaka în semifinala de la  Indian Wells - Stirileprotv.ro
Simona Halep va juca împotriva japonezei Naomi Osaka în semifinala de la Indian Wells - Stirileprotv.ro

Luptătoarea Dulgheru, sancționată brutal cu cifre seci de Venus Williams,  după un prim set de excepție.
Luptătoarea Dulgheru, sancționată brutal cu cifre seci de Venus Williams, după un prim set de excepție.

Bogdan Borza, primul român de la Red Bull Next Gen Open

Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele de la WTA Cincinnati  + Duel șoc în turul 1: Serena Williams - Emma Răducanu
Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele de la WTA Cincinnati + Duel șoc în turul 1: Serena Williams - Emma Răducanu

Irina Begu s-a calificat în optimile de finală ale turneului de la Istanbul  | Digi24
Irina Begu s-a calificat în optimile de finală ale turneului de la Istanbul | Digi24

Sorana Cîrstea, OUT în primul tur la turneul de la Lyon. Victorie clară  pentru adversară - Eurosport
Sorana Cîrstea, OUT în primul tur la turneul de la Lyon. Victorie clară pentru adversară - Eurosport

tags:tenis. simona halep pagina 36

Tenis: Irina Begu, învinsă spectaculos de Jessica Pegula în optimi la  Charleston (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu, învinsă spectaculos de Jessica Pegula în optimi la Charleston (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Treizecizero

JO 2020 Mihaela Buzărnescu, eliminată în turul al doilea al turneului  olimpic de tenis
JO 2020 Mihaela Buzărnescu, eliminată în turul al doilea al turneului olimpic de tenis

Gazzetta dello Sport: Halep a câştigat un meci... | News.ro

Bihorencele au dominat principalele categorii de la Cupa de iarnă la tenis

lovituri spectaculoase tenis - live, ultimele stiri, breaking news si  comentarii azi, GSP.RO
lovituri spectaculoase tenis - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Tenis: Sorana Cîrstea, învinsă în primul tur al Australian Open | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea, învinsă în primul tur al Australian Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

2018 US OPEN. Jennifer Brady - Irina Begu, scor spectaculos | DCNews

Mastersul de la Monte Carlo | Rafa Nadal, autoritar la revenirea în  Principat. Novak Djokovic a
Mastersul de la Monte Carlo | Rafa Nadal, autoritar la revenirea în Principat. Novak Djokovic a

Halep - Mertens, LIVE TEXT și LIVE VIDEO, în turul 2 de la Madrid Open |  Digi24
Halep - Mertens, LIVE TEXT și LIVE VIDEO, în turul 2 de la Madrid Open | Digi24

HALEP - BERTENS 6-2 6-7 2-6 | Simona pierde finala de la Cincinnati! A  ratat o minge de meci si adversara a revenit spectaculos! | Sport.ro
HALEP - BERTENS 6-2 6-7 2-6 | Simona pierde finala de la Cincinnati! A ratat o minge de meci si adversara a revenit spectaculos! | Sport.ro

Schimbări spectaculoase de locuri în clasamentul WTA după Australian Open  2023 - spotmedia.ro
Schimbări spectaculoase de locuri în clasamentul WTA după Australian Open 2023 - spotmedia.ro

VICTORIEEEEE! Revenire demna de un LIDER MONDIAL: Simona se califica dupa  un prim set pierdut! Halep - Riske 2-6, 6-1, 6-1! | Sport.ro
VICTORIEEEEE! Revenire demna de un LIDER MONDIAL: Simona se califica dupa un prim set pierdut! Halep - Riske 2-6, 6-1, 6-1! | Sport.ro