Home

La naiba gol Uneori uneori tenis program 25 ianuarie cilindru mărturisești Coafor

Tenis - stiri, rezultate, jucatori, clasamente si calendar | Sport.ro

Tenis pentru fapte bune. Ediția 2022 / 23-25 septembrie 2022, Pescariu  Sport & Spa - Evenimente
Tenis pentru fapte bune. Ediția 2022 / 23-25 septembrie 2022, Pescariu Sport & Spa - Evenimente

Programul sferturilor de finală la WTA Adelaide. La ce oră din noapte joacă  Irina Begu
Programul sferturilor de finală la WTA Adelaide. La ce oră din noapte joacă Irina Begu

Tenis - ultimele știri din tenis: meciuri, rezultate, clasamente și program  - Antena Sport
Tenis - ultimele știri din tenis: meciuri, rezultate, clasamente și program - Antena Sport

S-a anunțat programul de luni de la Roland Garros » Două românce joacă la  Paris
S-a anunțat programul de luni de la Roland Garros » Două românce joacă la Paris

Australian Open 2023 fără Simona Halep! Cele cinci românce înscrise în  turneu | Sport.ro
Australian Open 2023 fără Simona Halep! Cele cinci românce înscrise în turneu | Sport.ro

Tenis: Djokovic este marele favorit la câştigarea Australian Open,  recunoaşte Nadal | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Djokovic este marele favorit la câştigarea Australian Open, recunoaşte Nadal | AGERPRES • Actualizează lumea.

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Prosport

Calendar WTA 2023 - Programul Turneelor Pentru Fete

Și-au mai rămas doar opt! Meciurile de foc anunțate pentru sferturile de  finală ale US Open 2022: Nick Kyrgios, favorit? | Sport.ro
Și-au mai rămas doar opt! Meciurile de foc anunțate pentru sferturile de finală ale US Open 2022: Nick Kyrgios, favorit? | Sport.ro

Simona Halep - Wikipedia

CSM Oradea Tenis - Oficial | Oradea

Sorana Cîrstea și Emma Răducanu au strălucit în prima zi la Wimbledon:  Djokovic a pierdut set în fața numărului 81 ATP | Sport.ro
Sorana Cîrstea și Emma Răducanu au strălucit în prima zi la Wimbledon: Djokovic a pierdut set în fața numărului 81 ATP | Sport.ro

Cristina Bucșa, jucătoarea care știe patru limbi și s-a îmbrăcat de la trei  firme la victoria de la Australian Open
Cristina Bucșa, jucătoarea care știe patru limbi și s-a îmbrăcat de la trei firme la victoria de la Australian Open

Salt important pentru Irina Begu! Românca revine în Top 30 WTA și e cap de  serie la Australian Open
Salt important pentru Irina Begu! Românca revine în Top 30 WTA și e cap de serie la Australian Open

Româncele au parte de adversare grele încă din primul tur de la AO

Stop joc! Irina Begu și Patricia Țig nu mai debutează astăzi la Australian  Open 2023
Stop joc! Irina Begu și Patricia Țig nu mai debutează astăzi la Australian Open 2023

România la US Open 2022: Halep și Cristian, eliminate în primul tur.  Gabriela Ruse, prima victorie a carierei la New York | Sport.ro
România la US Open 2022: Halep și Cristian, eliminate în primul tur. Gabriela Ruse, prima victorie a carierei la New York | Sport.ro

Cupa Diriyah la tenis, transmisă de VOYO. Competiția din Arabia Saudită se  desfășoară în perioada 8-10 decembrie - Stirileprotv.ro
Cupa Diriyah la tenis, transmisă de VOYO. Competiția din Arabia Saudită se desfășoară în perioada 8-10 decembrie - Stirileprotv.ro

Irina Begu, înfrângere în semifinale la Adelaide » A luat doar 5 game-uri  cu Sabalenka
Irina Begu, înfrângere în semifinale la Adelaide » A luat doar 5 game-uri cu Sabalenka