Home

Volan Rebeliune Stem cat primeste finalista de la roma tenis Martin Luther King Junior Burta Taiko istorie

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în finala de la WTA  Roma. Cu cine
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în finala de la WTA Roma. Cu cine

Pachet Finala ATP / WTA, Tenis BNL Roma, 2 Persoane, Loc in Tribuna, +18  ani, Cazare 2 nopti, Mic dejun, Hotel 4 Stele Roma, 20.05 – 22.05.2023 -  eMAG.ro
Pachet Finala ATP / WTA, Tenis BNL Roma, 2 Persoane, Loc in Tribuna, +18 ani, Cazare 2 nopti, Mic dejun, Hotel 4 Stele Roma, 20.05 – 22.05.2023 - eMAG.ro

Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața  franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO  2022 | Sport.ro
Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO 2022 | Sport.ro

Johanna Konta- Karolina Pliskova, finala turneului de la Roma | Digi24

Monstruos de bune” Iga Swiatek și Ons Jabeur au readus constanța în  circuitul WTA și se întâlnesc într-o finală cu scântei la Roma | Sport.ro
Monstruos de bune” Iga Swiatek și Ons Jabeur au readus constanța în circuitul WTA și se întâlnesc într-o finală cu scântei la Roma | Sport.ro

Forza Simona!” Lecție de tenis defensiv, predată de Simona Halep la Roma:  victima, finalista Australian Open din acest an | Sport.ro
Forza Simona!” Lecție de tenis defensiv, predată de Simona Halep la Roma: victima, finalista Australian Open din acest an | Sport.ro

Se știe prima finalistă a turneului de la Roma 2022!

Raluca Olaru și Anna-Lena Friedsam sunt în finala turneului de la Roma

Simona Halep merge în finala WTA de la Roma după victoria cu Muguruza

Cristian Tudor Popescu: Simona – campioană la Roma, după finala cu Muguruza  | Digi24
Cristian Tudor Popescu: Simona – campioană la Roma, după finala cu Muguruza | Digi24

Câţi bani poate câştiga Simona Halep la WTA Roma 2022! Premiu important  pentru calificarea în turul 2 - Fanatik.ro
Câţi bani poate câştiga Simona Halep la WTA Roma 2022! Premiu important pentru calificarea în turul 2 - Fanatik.ro

Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit  într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24
Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24

Rafael Nadal, campion la Roma pentru a 10-a oară, după o finală epică cu  Novak Djokovic - Eurosport
Rafael Nadal, campion la Roma pentru a 10-a oară, după o finală epică cu Novak Djokovic - Eurosport

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma.  Premiile au scăzut dramatic din cauza pandemiei - Playtech Știri
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma. Premiile au scăzut dramatic din cauza pandemiei - Playtech Știri

Iga Swiatek s-a calificat în finala de la Roma, după o victorie clară în  fața Arynei Sabalenka - Eurosport
Iga Swiatek s-a calificat în finala de la Roma, după o victorie clară în fața Arynei Sabalenka - Eurosport

Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist:  Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro
Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist: Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro

Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la WTA Roma 2022! Pauză  pentru Roland Garros - Fanatik.ro
Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la WTA Roma 2022! Pauză pentru Roland Garros - Fanatik.ro

Finala de vis la Roma: cand se disputa ''clasicul'' Nadal - Djokovici

Halep a pierdut finala de coșmar de la Roma. S-a accidentat în timpul  partidei - Ştiri de Cluj
Halep a pierdut finala de coșmar de la Roma. S-a accidentat în timpul partidei - Ştiri de Cluj

Simona Halep, calificată pentru a treia oară în finala de la Roma. CTP: A  avut braț de fier și nervi de fier | Digi24
Simona Halep, calificată pentru a treia oară în finala de la Roma. CTP: A avut braț de fier și nervi de fier | Digi24

Iga Swiatek, statistici "înfricoșătoare", după calificarea în finala de la  Roma! Cifrele uimitoare ale polonezei - Eurosport
Iga Swiatek, statistici "înfricoșătoare", după calificarea în finala de la Roma! Cifrele uimitoare ale polonezei - Eurosport

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma.  Scădere incredibilă
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma. Scădere incredibilă