Home

Trecător Critică controlor cu cine are dinamo meciu viitor Colectiv trib aplecare

Cupa României, sferturi: CSU Craiova - Dinamo, Viitorul - Astra, cele mai  tari meciuri
Cupa României, sferturi: CSU Craiova - Dinamo, Viitorul - Astra, cele mai tari meciuri

Liderul FC Viitorul întâlnește lanterna roșie Dinamo. În meciul din returul  sezonului regulat, Louis Munteanu a debutat în Liga 1 (galerie foto)
Liderul FC Viitorul întâlnește lanterna roșie Dinamo. În meciul din returul sezonului regulat, Louis Munteanu a debutat în Liga 1 (galerie foto)

Dinamo s-a calificat în grupele Cupei României Betano. Moura și Pop,  decisivi cu Viitorul Tg. Jiu
Dinamo s-a calificat în grupele Cupei României Betano. Moura și Pop, decisivi cu Viitorul Tg. Jiu

TOMBOLA DDB PENTRU MECIUL CU VIITORUL! - Dinamo1948

VIITORUL - DINAMO 5-0 | Viitorul a facut SPECTACOL TOTAL! Meciul intrerupt  20 de minute, nicio secunda de prelungiri | Sport.ro
VIITORUL - DINAMO 5-0 | Viitorul a facut SPECTACOL TOTAL! Meciul intrerupt 20 de minute, nicio secunda de prelungiri | Sport.ro

VIITORUL - DINAMO 5-0. Scor FLUVIU în derby-ul etapei, fanii "câinilor" au  intrat pe gazon. Meciul a fost întrerupt 20 de minute
VIITORUL - DINAMO 5-0. Scor FLUVIU în derby-ul etapei, fanii "câinilor" au intrat pe gazon. Meciul a fost întrerupt 20 de minute

Dinamo nu va mai juca în Ștefan cel Mare în sezonul viitor! Cortacero a  ales Arena Națională - Eurosport
Dinamo nu va mai juca în Ștefan cel Mare în sezonul viitor! Cortacero a ales Arena Națională - Eurosport

Dinamo încheie la egalitate, 3-3, meciul dramatic cu Viitorul, în care  Ekeng s-a prăbuşit pe
Dinamo încheie la egalitate, 3-3, meciul dramatic cu Viitorul, în care Ekeng s-a prăbuşit pe

Dinamo - Viitorul 1-2. Cioinac, autogol și penalty comis la meciul de debut  | Digi24
Dinamo - Viitorul 1-2. Cioinac, autogol și penalty comis la meciul de debut | Digi24

Violențe la meciul Dinamo-Viitorul. Jandarmii au intervenit în forță

Dinamo, sancționată după incidentele de la meciul cu Viitorul: fără galerie  în următoarele cinci deplasări din Liga 1 - HotNews.ro
Dinamo, sancționată după incidentele de la meciul cu Viitorul: fără galerie în următoarele cinci deplasări din Liga 1 - HotNews.ro

Luati-ne banii, baieti!'' Prima pusa la bataie de suporterii lui Dinamo  pentru meciul cu Viitorul
Luati-ne banii, baieti!'' Prima pusa la bataie de suporterii lui Dinamo pentru meciul cu Viitorul

Fanii lui Dinamo, amendați după ce au intrat pe teren la meciul cu Viitorul!  Vor să facă scandal și la meciul cu U Craiova
Fanii lui Dinamo, amendați după ce au intrat pe teren la meciul cu Viitorul! Vor să facă scandal și la meciul cu U Craiova

Gică Popescu, înaintea meciului cu Dinamo: ,,Nu mă interesează în niciun  fel situaţia lor'' - Realitatea Sportiva
Gică Popescu, înaintea meciului cu Dinamo: ,,Nu mă interesează în niciun fel situaţia lor'' - Realitatea Sportiva

Fotbal: Dinamo, învinsă cu 2-0 de Viitorul Pandurii la Târgu Jiu, în Liga a  II-a | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Dinamo, învinsă cu 2-0 de Viitorul Pandurii la Târgu Jiu, în Liga a II-a | AGERPRES • Actualizează lumea.

FC Viitorul și Dinamo, duel, duminică, la Ovidiu. Gazdele sunt neînvinse de  șase meciuri în Liga 1
FC Viitorul și Dinamo, duel, duminică, la Ovidiu. Gazdele sunt neînvinse de șase meciuri în Liga 1

Încă o reușită pentru fanii lui Dinamo! Înțelegere fabuloasă cu un  producător japonez de mașini înainte
Încă o reușită pentru fanii lui Dinamo! Înțelegere fabuloasă cu un producător japonez de mașini înainte

PROTEST al jucatorilor lui Dinamo in meciul cu Viitorul! Raspunsul lui  Puljic: "Da, am protestat! Nu e despre bani!" | Sport.ro
PROTEST al jucatorilor lui Dinamo in meciul cu Viitorul! Raspunsul lui Puljic: "Da, am protestat! Nu e despre bani!" | Sport.ro

Bătaie pe stadion la meciul Dinamo-Viitorul. Jandarmii au intervenit de  urgență
Bătaie pe stadion la meciul Dinamo-Viitorul. Jandarmii au intervenit de urgență

O absenta importanta la mijloc in meciul cu Viitorul - Dinamo1948

FC Dinamo București - Wikipedia

Au venit banii la Dinamo! Cum încearcă oficialii roș-albi să-i motiveze pe  jucători, înaintea
Au venit banii la Dinamo! Cum încearcă oficialii roș-albi să-i motiveze pe jucători, înaintea

Lovitură grea pentru Dinamo! Doi jucători de bază au ieșit accidentați în meciul  cu Viitorul
Lovitură grea pentru Dinamo! Doi jucători de bază au ieșit accidentați în meciul cu Viitorul

Video | "Ne e rușine!" Căpitanul Paul Anton știe de ce Dinamo a pierdut cu  0-5 meciul cu Viitorul
Video | "Ne e rușine!" Căpitanul Paul Anton știe de ce Dinamo a pierdut cu 0-5 meciul cu Viitorul