Home

dom tectonic înștiințare eurosport 2 live romania tenis simona halep turul 3 alb ca laptele Porc reglementa

Simona Halep e în turul 2 la Australian Open 2022! Românca, victorie  muncită cu Magdalena Frech - Eurosport
Simona Halep e în turul 2 la Australian Open 2022! Românca, victorie muncită cu Magdalena Frech - Eurosport

SIMONA HALEP - MAGDA LINETTE // Eurosport inovează: comentatori diferiți pe Eurosport  România și Eurosport HD pentru meciul lui Halep din turul II de la Roland  Garros
SIMONA HALEP - MAGDA LINETTE // Eurosport inovează: comentatori diferiți pe Eurosport România și Eurosport HD pentru meciul lui Halep din turul II de la Roland Garros

Simona Halep s-a calificat în turul 3 la Indian Wells! Victorie în 3 seturi  muncite cu Alexandrova - Eurosport
Simona Halep s-a calificat în turul 3 la Indian Wells! Victorie în 3 seturi muncite cu Alexandrova - Eurosport

Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize  Cornet la Roma - Eurosport
Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize Cornet la Roma - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în turul al treilea la Wimbledon. A învins-o,  după o oră de joc, pe Kirsten Flipkens - Playtech Știri
Simona Halep s-a calificat în turul al treilea la Wimbledon. A învins-o, după o oră de joc, pe Kirsten Flipkens - Playtech Știri

Experții nu au dubii! Cine cred că va câștiga finala de la Toronto dintre Simona  Halep și Beatriz Haddad Maia - Eurosport
Experții nu au dubii! Cine cred că va câștiga finala de la Toronto dintre Simona Halep și Beatriz Haddad Maia - Eurosport

Simona Halep, break cu stil contra Magdalenei Frech. Românca a început în  mare viteză partida din turul 3 la Wimbledon - Tenis video - Eurosport
Simona Halep, break cu stil contra Magdalenei Frech. Românca a început în mare viteză partida din turul 3 la Wimbledon - Tenis video - Eurosport

Simona Halep știe cu cine joacă în turul 3 la Wimbledon, dacă trece de  Flipkens! Conduce cu 2-0 la întâlnirei directe - Eurosport
Simona Halep știe cu cine joacă în turul 3 la Wimbledon, dacă trece de Flipkens! Conduce cu 2-0 la întâlnirei directe - Eurosport

Simona Halep, victorie de control la Melbourne Summer Set 1. Duel 100%  românesc, în turul 2 - Eurosport
Simona Halep, victorie de control la Melbourne Summer Set 1. Duel 100% românesc, în turul 2 - Eurosport

Australian Open 2021 | Simona Halep a câștigat un punct marcă înregistrată  în meciul din turul 3 - Tenis video - Eurosport
Australian Open 2021 | Simona Halep a câștigat un punct marcă înregistrată în meciul din turul 3 - Tenis video - Eurosport

Simona Halep, eliminată în semifinale la Wimbledon! Elena Rybakina – Ons  Jabeur, finala feminină din 2022 - Eurosport
Simona Halep, eliminată în semifinale la Wimbledon! Elena Rybakina – Ons Jabeur, finala feminină din 2022 - Eurosport

Australian Open 2022, LIVE BLOG ziua 4 | Johnson - Sinner, pe Eurosport 2.  Răducanu, eliminată în turul 2 - Eurosport
Australian Open 2022, LIVE BLOG ziua 4 | Johnson - Sinner, pe Eurosport 2. Răducanu, eliminată în turul 2 - Eurosport

Simona Halep e în sferturi la Wimbledon! Românca, victorie zdrobitoare cu  Paula Badosa - Eurosport
Simona Halep e în sferturi la Wimbledon! Românca, victorie zdrobitoare cu Paula Badosa - Eurosport

Simona Halep continuă ascensiunea în ierarhia WTA! Ce loc ocupă după  calificarea în semifinale la Toronto - Eurosport
Simona Halep continuă ascensiunea în ierarhia WTA! Ce loc ocupă după calificarea în semifinale la Toronto - Eurosport

VIDEO Australian Open: Simona Halep, calificare pe repede înainte în optimi  - HotNews.ro
VIDEO Australian Open: Simona Halep, calificare pe repede înainte în optimi - HotNews.ro

Simona Halep – Qinwen Zheng, în turul 2 la Roland Garros: "Tata îmi vorbea  despre ea!" Bilanțul întâlnirilor directe - Eurosport
Simona Halep – Qinwen Zheng, în turul 2 la Roland Garros: "Tata îmi vorbea despre ea!" Bilanțul întâlnirilor directe - Eurosport

Simona Halep – Danielle Collins în turul 2 la Roma. Ce s-a întâmplat în  precedentele întâlniri - Eurosport
Simona Halep – Danielle Collins în turul 2 la Roma. Ce s-a întâmplat în precedentele întâlniri - Eurosport

Eurosport, anunț de ultimă oră despre meciurile româncelor Simona Halep și  Sorana Cîrstea
Eurosport, anunț de ultimă oră despre meciurile româncelor Simona Halep și Sorana Cîrstea

Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil  Teichmann - Eurosport
Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil Teichmann - Eurosport

Simona Halep e în turul 2 la Madrid, după un meci excelent cu Zhang! Prima  victorie alături Mouratoglou - Eurosport
Simona Halep e în turul 2 la Madrid, după un meci excelent cu Zhang! Prima victorie alături Mouratoglou - Eurosport