Home

Sofisticat Maestru cum se folosește fcsb cfr scor ciudat viziune Realizare

CFR întrerupe seria de victorii a FCSB-ului și este pe picior de egalitate  cu liderul Farul - Eurosport
CFR întrerupe seria de victorii a FCSB-ului și este pe picior de egalitate cu liderul Farul - Eurosport

LIVE TEXT FCSB - CFR Cluj, ora 20:00. Derby pentru titlu în final de an

Experimentați în gafe! Andrei Vlad a comis-o din nou și FCSB a pierdut în  fața
Experimentați în gafe! Andrei Vlad a comis-o din nou și FCSB a pierdut în fața

CFR CLUJ - FCSB 4-1. Umilinţă pentru FCSB, campioana câştigă la scor şi  fără antrenor!
CFR CLUJ - FCSB 4-1. Umilinţă pentru FCSB, campioana câştigă la scor şi fără antrenor!

CFR Cluj și Gaz Metan, au terminat la egalitate, scor 2-2, rezultat care îi  mulțumește pe cei de la FCSB
CFR Cluj și Gaz Metan, au terminat la egalitate, scor 2-2, rezultat care îi mulțumește pe cei de la FCSB

LIVESCORE: Steaua FCSB - CFR CLUJ, rezultat FINAL | DCNews

Fotbal - Liga I: CFR Cluj - FCSB 2-0 | AGERPRES • Actualizează lumea.

FCSB - CFR Cluj: analiză pe fiecare post. Rezultatul final

FCSB - CFR Cluj 3-3. Final interzis cardiacilor! Roș-albaștrii au egalat în  minutul 90+4. Se menține suspansul în lupta la titlu - Antena Sport
FCSB - CFR Cluj 3-3. Final interzis cardiacilor! Roș-albaștrii au egalat în minutul 90+4. Se menține suspansul în lupta la titlu - Antena Sport

CFR Cluj - FCSB 0-1. Octavian Popescu relansează lupta pentru titlu! Cum  arată clasamentul din play-off - Playsport
CFR Cluj - FCSB 0-1. Octavian Popescu relansează lupta pentru titlu! Cum arată clasamentul din play-off - Playsport

CFR Cluj - FCSB Rezultat pentru fotoliul de lider. Derby fără strălucire |  DCNews
CFR Cluj - FCSB Rezultat pentru fotoliul de lider. Derby fără strălucire | DCNews

Ultima Fază - Dă un scor la FCSB - CFR Cluj! 📸 Hepta | Facebook

FCSB - CFR Cluj, derby fără miză în ultima etapă a campionatului. Care a  fost scorul final
FCSB - CFR Cluj, derby fără miză în ultima etapă a campionatului. Care a fost scorul final

Nebunie în derby: FCSB - CFR Cluj, rezultat stabilit în ultimul minut de  prelungiri » stiripescurt.ro
Nebunie în derby: FCSB - CFR Cluj, rezultat stabilit în ultimul minut de prelungiri » stiripescurt.ro

Liga 1: FCSB vs CFR Cluj 0-0 / Cristea a lovit bara transversală la ultima  fază a partidei - HotNews.ro
Liga 1: FCSB vs CFR Cluj 0-0 / Cristea a lovit bara transversală la ultima fază a partidei - HotNews.ro

FCSB - CFR Cluj 3-0 » Roș-albaștrii, victorie categorică pe Arena  Națională! Cronică: „Neuberții”
FCSB - CFR Cluj 3-0 » Roș-albaștrii, victorie categorică pe Arena Națională! Cronică: „Neuberții”

Conference League LIVE BLOG | FCSB a fost surclasată la Silkeborg! CFR  Cluj, victorie mare la Praga - Eurosport
Conference League LIVE BLOG | FCSB a fost surclasată la Silkeborg! CFR Cluj, victorie mare la Praga - Eurosport

Florin Tănase, dezvăluiri despre plecarea de la FCSB. „Se discută!” Decarul  e nemulțumit de rezultatul din derby-ul cu CFR
Florin Tănase, dezvăluiri despre plecarea de la FCSB. „Se discută!” Decarul e nemulțumit de rezultatul din derby-ul cu CFR

VIDEO | FCSB - CFR 0-1. CFR câştigă derby-ul, cu scorul preferat al lui Dan  Petrescu
VIDEO | FCSB - CFR 0-1. CFR câştigă derby-ul, cu scorul preferat al lui Dan Petrescu

CFR Cluj a remizat în deplasare, scor 3-3 împotriva lui FCSB în campionatul  intern
CFR Cluj a remizat în deplasare, scor 3-3 împotriva lui FCSB în campionatul intern

Video | FCSB - CFR 1-1. Roş-albaştrii, salvaţi de un gol din penalty.  Clujenii rămân pe locul 1
Video | FCSB - CFR 1-1. Roş-albaştrii, salvaţi de un gol din penalty. Clujenii rămân pe locul 1

FCSB - CFR Cluj, REZULTAT FINAL. Roş-albaştrii, puşi la pământ în două  minute | DCNews
FCSB - CFR Cluj, REZULTAT FINAL. Roş-albaştrii, puşi la pământ în două minute | DCNews

Ei au marcat, noi am căzut". Cum explică FCSB rezultatul rușinos cu CFR Cluj

CFR Cluj - FCSB 4-1. Scor uluitor în Gruia! Roș-albaștrii au fost călcați  în picioare de o echipă fără antrenor principal
CFR Cluj - FCSB 4-1. Scor uluitor în Gruia! Roș-albaștrii au fost călcați în picioare de o echipă fără antrenor principal

CFR 1907 | Știri

ProSport SPECIAL 🔴FCSB pierde cu CFR Cluj, scor 0-1! Comentăm cu Erik  Lincar și Christi Luță - YouTube
ProSport SPECIAL 🔴FCSB pierde cu CFR Cluj, scor 0-1! Comentăm cu Erik Lincar și Christi Luță - YouTube