Home

crainic regiment Alba ca Zapada irina begu meci A negocia Snazzy ucide

VIDEO Irina Begu, meci dramatic cu Johanna Konta - Calificare în sferturi  după ce a salvat două mingi de meci - HotNews.ro
VIDEO Irina Begu, meci dramatic cu Johanna Konta - Calificare în sferturi după ce a salvat două mingi de meci - HotNews.ro

Video | Irina Begu - Diane Parry 6-1, 6-3, în ”sferturi” la Palermo. Cine e  următoarea adversară a româncei
Video | Irina Begu - Diane Parry 6-1, 6-3, în ”sferturi” la Palermo. Cine e următoarea adversară a româncei

Irina Begu - Aliaksandra Sasnovich 5-7, 7-6, 4-6 în turul 3 de la WTA  Miami. Românca ratează calificarea după un meci-maraton de peste trei ore -  Fanatik.ro
Irina Begu - Aliaksandra Sasnovich 5-7, 7-6, 4-6 în turul 3 de la WTA Miami. Românca ratează calificarea după un meci-maraton de peste trei ore - Fanatik.ro

WTA Palermo: Irina Begu, în optimi după un meci dificil cu ocupanta locului  211 mondial - HotNews.ro
WTA Palermo: Irina Begu, în optimi după un meci dificil cu ocupanta locului 211 mondial - HotNews.ro

Irina Begu s-a calificat fără probleme în turul 2 la Wimbledon - Sportbull

Prima reacție a Irinei Begu după ce a ajuns în optimi la Roland Garros -  HotNews.ro
Prima reacție a Irinei Begu după ce a ajuns în optimi la Roland Garros - HotNews.ro

Video. Irina Begu joacă finala WTA Palermo 2022! Victorie la 2 noaptea,  într un meci cu durată record - Fanatik.ro
Video. Irina Begu joacă finala WTA Palermo 2022! Victorie la 2 noaptea, într un meci cu durată record - Fanatik.ro

Revenire spectaculoasa pentru Irina Begu in primul meci din an -  Onlinesport.ro
Revenire spectaculoasa pentru Irina Begu in primul meci din an - Onlinesport.ro

Meci de trei ore pentru Irina Begu la Miami: a câștigat un punct mai mult  ca adversara
Meci de trei ore pentru Irina Begu la Miami: a câștigat un punct mai mult ca adversara

Irina Begu, calificare dramatică în turul secund la Roland Garros!

Irina Begu, premiată pentru curaj. Ea câștigă cu Jasmine Paolini, continuă  în turul 2 la Roland Garros - Treizecizero
Irina Begu, premiată pentru curaj. Ea câștigă cu Jasmine Paolini, continuă în turul 2 la Roland Garros - Treizecizero

Irina Begu a câștigat turneul de la Palermo, după ce în semifinale a avut  parte de un meci infernal | Digi24
Irina Begu a câștigat turneul de la Palermo, după ce în semifinale a avut parte de un meci infernal | Digi24

Simona Halep - Irina Begu la Roland Garros. Ce consideră Begu că ar fi  putut face diferit - Eurosport
Simona Halep - Irina Begu la Roland Garros. Ce consideră Begu că ar fi putut face diferit - Eurosport

Sport.ro - 🥳 CA-LI-FI-CA-RE in sferturi pentru 🇷🇴 Irina Begu, care a  castigat un meci de INFARCT in fata Johannei Konta (14 WTA). Romanca a  salvat doua mingi de meci si a
Sport.ro - 🥳 CA-LI-FI-CA-RE in sferturi pentru 🇷🇴 Irina Begu, care a castigat un meci de INFARCT in fata Johannei Konta (14 WTA). Romanca a salvat doua mingi de meci si a

Irina Begu a salvat trei mingi de meci, 2-6, 7-5, 6-3 cu Oceane Dodin, şi  s-a calificat în turul 2 la Australian Open
Irina Begu a salvat trei mingi de meci, 2-6, 7-5, 6-3 cu Oceane Dodin, şi s-a calificat în turul 2 la Australian Open

Irina Begu, meci de senzație la Miami! » A eliminat-o pe principala  favorită a competiției: „Am luptat pentru fiecare minge!”
Irina Begu, meci de senzație la Miami! » A eliminat-o pe principala favorită a competiției: „Am luptat pentru fiecare minge!”

Irina Begu, eliminată de la Australian Open

Irina Begu a fost învinsă în primul meci din Billie Jean King Cup. Polonia  conduce România cu 1-0 | adevarul.ro
Irina Begu a fost învinsă în primul meci din Billie Jean King Cup. Polonia conduce România cu 1-0 | adevarul.ro

Irina Begu a avut o ieșire nervoasă în ultimul meci. S-a certat cu arbitra  de scaun: "Stai, nu faci nimic!". Dialogul celor două
Irina Begu a avut o ieșire nervoasă în ultimul meci. S-a certat cu arbitra de scaun: "Stai, nu faci nimic!". Dialogul celor două

Video | Irina Begu - Sara Sorribes Tormo 3-6, 6-3, 6-4. Românca e în finală  la Palermo, după un meci-maraton, de peste trei ore
Video | Irina Begu - Sara Sorribes Tormo 3-6, 6-3, 6-4. Românca e în finală la Palermo, după un meci-maraton, de peste trei ore

Roland Garros 2022. Irina Begu, calificare în turul 2 după un meci început  luni şi terminat marţi | Observatornews.ro
Roland Garros 2022. Irina Begu, calificare în turul 2 după un meci început luni şi terminat marţi | Observatornews.ro

Duel românesc: Irina Begu şi Simona Halep vor fi adversare în runda a doua  a turneului de la Roland Garros | Digi24
Duel românesc: Irina Begu şi Simona Halep vor fi adversare în runda a doua a turneului de la Roland Garros | Digi24

Irina Begu, meci dramatic la Roland Garros. Partida a durat două zile

Irina Begu, eliminată în turul trei de la Miami Open după un meci de trei  ore
Irina Begu, eliminată în turul trei de la Miami Open după un meci de trei ore

Final de drum pentru Irina Begu la Sankt Petersburg. Românca părăsește  competiția în semifinale după un meci de excepție făcut în compania Mariei  Sakkari - Playsport
Final de drum pentru Irina Begu la Sankt Petersburg. Românca părăsește competiția în semifinale după un meci de excepție făcut în compania Mariei Sakkari - Playsport