Home

sănătate psihică antagonist Umbla jucator tenis spania lopez sfat mucus Respect

Stiri despre Feliciano Lopez Spania | Sport.ro

Veteranul Feliciano Lopez pierde la turneul ATP: sportivul a fost învins în  primul tur la Mallorca - Sportbull
Veteranul Feliciano Lopez pierde la turneul ATP: sportivul a fost învins în primul tur la Mallorca - Sportbull

Rafael Nadal, reacție genială după ce s-a vindecat de Covid: „Nu spuneți  nimănui!" Cum a apărut campionul spaniol la Melbourne
Rafael Nadal, reacție genială după ce s-a vindecat de Covid: „Nu spuneți nimănui!" Cum a apărut campionul spaniol la Melbourne

Statistică îngrijorătoare pentru Rafa Nadal la Turneul Campionilor, după  meciul de debut pierdut în grupe - Eurosport
Statistică îngrijorătoare pentru Rafa Nadal la Turneul Campionilor, după meciul de debut pierdut în grupe - Eurosport

tenis - citeste toate articolele despre tenis | Pagina 1 din 26 | Antena 1

Rafael Nadal a câștigat Australian Open și devine cel mai titrat jucător de  tenis al tuturor timpurilor | Digi24
Rafael Nadal a câștigat Australian Open și devine cel mai titrat jucător de tenis al tuturor timpurilor | Digi24

Cupa Davis, ziua a treia: Ungur - Busta 3-6, 6-7. Mergea a pierdut în trei

Recordul lui Feliciano Lopez, întrerupt la Roland Garros 2022

Alcaraz, noua minune din tenis. E al 5-lea cel mai tânăr din ultimii 20 de  ani care intră în TOP 100 - Eurosport
Alcaraz, noua minune din tenis. E al 5-lea cel mai tânăr din ultimii 20 de ani care intră în TOP 100 - Eurosport

Tenis: Andy Murray a debutat cu dreptul la turneul ATP de la Newport |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Andy Murray a debutat cu dreptul la turneul ATP de la Newport | AGERPRES • Actualizează lumea.

Djokovic, Federer şi Nadal, în sferturi la Indian Wells. Lopez îl va  întâlni pe Murray, LIVE pe digisport.ro
Djokovic, Federer şi Nadal, în sferturi la Indian Wells. Lopez îl va întâlni pe Murray, LIVE pe digisport.ro

Tenis: Feliciano Lopez a egalat recordul lui Roger Federer la turneele de  Mare Şlem | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Feliciano Lopez a egalat recordul lui Roger Federer la turneele de Mare Şlem | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cunoastem finala Cupei Davis 2019: Nadal, protagonistul zilei

Horia Tecău - Wikipedia

Marius Copil, în premieră în top 100 ATP, pe locul 90 - tenisdecamp.ro

Rafael Nadal are un antrenor nou, după despărțirea neașteptată de Francisco  Roig
Rafael Nadal are un antrenor nou, după despărțirea neașteptată de Francisco Roig

Cupa Davis este la Digi Sport! Fără Nadal, Spania întâlnește Croația

feliciano lopez - ultimele știri | adevarul.ro

Rafael Nadal și Daniil Medvedev, finalişti luna trecută la Australian Open,  s-au calificat la pas în turneul de la Acapulco - Stiri pe surse - Cele mai  noi stiri
Rafael Nadal și Daniil Medvedev, finalişti luna trecută la Australian Open, s-au calificat la pas în turneul de la Acapulco - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Zverev, ieşire de pe scenă în stil de mare campion: Imaginile de la Paris  fac înconjurul lumii VIDEO | adevarul.ro
Zverev, ieşire de pe scenă în stil de mare campion: Imaginile de la Paris fac înconjurul lumii VIDEO | adevarul.ro

Antropologia în sport: magnetismul culturii tenisului în Spania

Anunțul făcut de Rafael Nadal: ”A fost o persoană importantă în cariera mea”

Turneul de tenis la JO Tokyo 2020. Program, rezultate, informații de ultimă  oră. Ne reprezintă doar Buzărnescu și dublul Niculescu/Olaru
Turneul de tenis la JO Tokyo 2020. Program, rezultate, informații de ultimă oră. Ne reprezintă doar Buzărnescu și dublul Niculescu/Olaru

Spania a câștigat meciul cu România de la Cupa Davis, scor 3-1! Mergea a  cedat partida decisivă pentru noi de azi în minimum de seturi
Spania a câștigat meciul cu România de la Cupa Davis, scor 3-1! Mergea a cedat partida decisivă pentru noi de azi în minimum de seturi

Recordurile lui Rafael Nadal și superstițiile sale! - Eurosport

UPDATE Cupa Davis: Spania conduce Romania cu 2-0 dupa prima zi; Copil a  pierdut in cinci seturi in fata lui Feliciano Lopez - HotNews.ro
UPDATE Cupa Davis: Spania conduce Romania cu 2-0 dupa prima zi; Copil a pierdut in cinci seturi in fata lui Feliciano Lopez - HotNews.ro