Home

Intim furtun disc meci nadal djokovic radioactivitate Noutăti în viaţă

Rafael Nadal şi Novak Djokovic se vor duela într-un meci demonstrativ la  Bangkok
Rafael Nadal şi Novak Djokovic se vor duela într-un meci demonstrativ la Bangkok

CE-A FOST ASTA? | VIDEO: Rafa Nadal i-a aratat degetul mijlociu lui Novak  Djokovic in timpul meciului | Sport.ro
CE-A FOST ASTA? | VIDEO: Rafa Nadal i-a aratat degetul mijlociu lui Novak Djokovic in timpul meciului | Sport.ro

Rafael Nadal - Novak Djokovic, în sferturi la Paris! „Matadorul” a câștigat  meciul turneului la Roland Garros, după 4 ore și 21 de minute | Sport.ro
Rafael Nadal - Novak Djokovic, în sferturi la Paris! „Matadorul” a câștigat meciul turneului la Roland Garros, după 4 ore și 21 de minute | Sport.ro

Djokovic il considera pe Nadal cel mai mare rival din cariera

Djokovic nu va mai ocupa prima poziție în clsamentul ATP, după ce a pierdut  meciul împotriva lui Nadal
Djokovic nu va mai ocupa prima poziție în clsamentul ATP, după ce a pierdut meciul împotriva lui Nadal

Rafael Nadal - Novak Djokovic 6-2, 4-6, 6-2, 7-6. „Regele Zgurii” se  califică în semifinalele Roland Garros, după o luptă de 4 ore și 12 minute  | Sport.ro
Rafael Nadal - Novak Djokovic 6-2, 4-6, 6-2, 7-6. „Regele Zgurii” se califică în semifinalele Roland Garros, după o luptă de 4 ore și 12 minute | Sport.ro

Ora de start a meciului Djokovic - Nadal, la Roland Garros! Organizatorii  au anunțat programul de marți la Paris - Eurosport
Ora de start a meciului Djokovic - Nadal, la Roland Garros! Organizatorii au anunțat programul de marți la Paris - Eurosport

Rafael Nadal, anunț surprinzător - De ce meciul cu Novak Djokovic din  sferturi ar putea fi ultimul din carieră la Roland Garros - HotNews.ro
Rafael Nadal, anunț surprinzător - De ce meciul cu Novak Djokovic din sferturi ar putea fi ultimul din carieră la Roland Garros - HotNews.ro

Meciul dintre Nadal și Djokovic se joacă în sesiunea de nocturnă: „Noi am  fi vrut altceva”
Meciul dintre Nadal și Djokovic se joacă în sesiunea de nocturnă: „Noi am fi vrut altceva”

VIDEO Cel mai frumos meci al anului în circuitul Masters, Nadal - Djokovic

Novak Djokovic vs Rafael Nadal - Când va avea loc marele meci:  Organizatorii nu au ținut cont de rugămintea ibericului - HotNews.ro
Novak Djokovic vs Rafael Nadal - Când va avea loc marele meci: Organizatorii nu au ținut cont de rugămintea ibericului - HotNews.ro

Șoc la Roland Garros! Novak Djokovic și Rafael Nadal se întâlnesc în  sferturile de finală. Care e scorul meciurilor directe - Playtech Știri
Șoc la Roland Garros! Novak Djokovic și Rafael Nadal se întâlnesc în sferturile de finală. Care e scorul meciurilor directe - Playtech Știri

Djokovic si Nadal, inaintea celui de-al 53-lea duel direct

Nadal - Djokovic, meciul care a început în mai și s-a terminat în iunie:  cele mai bune glume despre durata partidei de la Paris | Sport.ro
Nadal - Djokovic, meciul care a început în mai și s-a terminat în iunie: cele mai bune glume despre durata partidei de la Paris | Sport.ro

Rafael Nadal vs Novak Djokovic, duel în semifinalele de la Roland Garros -  HotNews.ro
Rafael Nadal vs Novak Djokovic, duel în semifinalele de la Roland Garros - HotNews.ro

Djokovic l-a învins pe Nadal, regele de la Roland Garros! Meci colosal  între cei doi titani, de peste 4 ore
Djokovic l-a învins pe Nadal, regele de la Roland Garros! Meci colosal între cei doi titani, de peste 4 ore

Novak Djokovic - Rafael Nadal 2-6, 6-4, 2-6, 6-7(4), în sferturi la Roland  Garros! Duel EPIC între cei oi coloși
Novak Djokovic - Rafael Nadal 2-6, 6-4, 2-6, 6-7(4), în sferturi la Roland Garros! Duel EPIC între cei oi coloși

Rafael Nadal învinge în clasicul tenisului mondial! Câștigă sfertul cu  Novak Djokovic după un meci-maraton! - Sportbull
Rafael Nadal învinge în clasicul tenisului mondial! Câștigă sfertul cu Novak Djokovic după un meci-maraton! - Sportbull

Programul de marți la Roland-Garros. La ce oră se joacă super-meciul Nadal- Djokovic și

Confruntare Nadal - Djokovic, în sferturi la Roland Garros

La ce oră se va juca la TV meciul Rafael Nadal - Novak Djokovic din finala  Roland
La ce oră se va juca la TV meciul Rafael Nadal - Novak Djokovic din finala Roland

Nadal - Djokovic, meciul care a epuizat toate epitetele în tenis! Reacția  genială a lui Gasquet - Eurosport
Nadal - Djokovic, meciul care a epuizat toate epitetele în tenis! Reacția genială a lui Gasquet - Eurosport

Sfert de finală de vis la Roland-Garros. Rafael Nadal îl învinge pe Novak  Djokovic, după un meci memorabil jucat la miezul nopţii (Galerie FOTO) |  RFI Mobile
Sfert de finală de vis la Roland-Garros. Rafael Nadal îl învinge pe Novak Djokovic, după un meci memorabil jucat la miezul nopţii (Galerie FOTO) | RFI Mobile

Roland Garros 2021 | Rafael Nadal - Novak Djokovic 6-3, 3-6, 6-7, 2-6!  Victorie uriaşă a sârbului în faţa "Regelui Zgurii", după un meci epic.  Djokovic - Tsitsipas, marea finală - Antena Sport
Roland Garros 2021 | Rafael Nadal - Novak Djokovic 6-3, 3-6, 6-7, 2-6! Victorie uriaşă a sârbului în faţa "Regelui Zgurii", după un meci epic. Djokovic - Tsitsipas, marea finală - Antena Sport

VIDEO Rafael Nadal vs Novak Djokovic, finala din semifinale - Statistica  rivalității cu cele mai multe meciuri directe din Era Open - HotNews.ro
VIDEO Rafael Nadal vs Novak Djokovic, finala din semifinale - Statistica rivalității cu cele mai multe meciuri directe din Era Open - HotNews.ro

ReveniriDeLegendă Djokovic – Nadal, duel epic la Roland Garros 2021! Regula  evacuării fanilor, ignorată total la Paris - Eurosport
ReveniriDeLegendă Djokovic – Nadal, duel epic la Roland Garros 2021! Regula evacuării fanilor, ignorată total la Paris - Eurosport