Home

Catedrală idiom căpușă meci wimbledon În fiecare săptămână angajarea Mainstream

Cîrstea, meci nebun la Wimbledon: Cum a ratat şansa câştigării unui premiu  uriaş | adevarul.ro
Cîrstea, meci nebun la Wimbledon: Cum a ratat şansa câştigării unui premiu uriaş | adevarul.ro

Simona Halep a câştigat FINALA de la Wimbledon 2019 | LIVE TEXT: Visul unei  generaţii în
Simona Halep a câştigat FINALA de la Wimbledon 2019 | LIVE TEXT: Visul unei generaţii în

Wimbledon 2018. Djokovici, în finală, după un meci de peste cinci ore cu  Nadal | Digi24
Wimbledon 2018. Djokovici, în finală, după un meci de peste cinci ore cu Nadal | Digi24

Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2. Românca e în “sferturi” la Wimbledon,  după un meci excelent
Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2. Românca e în “sferturi” la Wimbledon, după un meci excelent

Când debutează Simona Halep la Wimbledon 2022!

Wimbledon 2010: Isner a câştigat cel mai lung meci de tenis din istorie.  70-68 în setul 5!!! – Evenimentul Zilei
Wimbledon 2010: Isner a câştigat cel mai lung meci de tenis din istorie. 70-68 în setul 5!!! – Evenimentul Zilei

Serena Williams a fost eliminată din primul tur la Wimbledon, după un meci  de peste trei ore
Serena Williams a fost eliminată din primul tur la Wimbledon, după un meci de peste trei ore

WIMBLEDON 2019. De ce Simona Halep - Victoria Azarenka e cel mai captivant  meci de astăzi, de la Wimbledon + de ce e îngrijorată Simona: „Victoria nu  joacă plat, dar ...”
WIMBLEDON 2019. De ce Simona Halep - Victoria Azarenka e cel mai captivant meci de astăzi, de la Wimbledon + de ce e îngrijorată Simona: „Victoria nu joacă plat, dar ...”

Joia neagră: Ana Bogdan, învinsă la Wimbledon după un meci incredibil |  adevarul.ro
Joia neagră: Ana Bogdan, învinsă la Wimbledon după un meci incredibil | adevarul.ro

VIDEO Novak Djokovic, victorie în patru seturi - Meci în sferturile de la  Wimbledon 2022 cu elevul lui Darren Cahill - HotNews.ro
VIDEO Novak Djokovic, victorie în patru seturi - Meci în sferturile de la Wimbledon 2022 cu elevul lui Darren Cahill - HotNews.ro

Wimbledon 2022 | Prima mare surpriză de pe tabloul masculin! Hurkacz,  eliminat după un meci cu o desfășurare uluitoare - Eurosport
Wimbledon 2022 | Prima mare surpriză de pe tabloul masculin! Hurkacz, eliminat după un meci cu o desfășurare uluitoare - Eurosport

Ons Jabeur merge mai departe la Wimbledon după un meci complicat. Cum arată  primele sferturi de finală - spotmedia.ro
Ons Jabeur merge mai departe la Wimbledon după un meci complicat. Cum arată primele sferturi de finală - spotmedia.ro

Ce Wimbledon? La Budapesta s-a scris istoria tenisului, după o desfășurare  de meci cum rar vezi - Playsport
Ce Wimbledon? La Budapesta s-a scris istoria tenisului, după o desfășurare de meci cum rar vezi - Playsport

Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal  făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro
Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro

Elena Rîbakina - Simona Halep, 6-3, 6-3. Halep, eliminată în semifinale la  Wimbledon | Observatornews.ro
Elena Rîbakina - Simona Halep, 6-3, 6-3. Halep, eliminată în semifinale la Wimbledon | Observatornews.ro

Simona Halep, în sferturi la Wimbledon după 6-1, 6-2 cu Paula Badosa

Gestul de lăudat al Emmei Răducanu după finala unui meci. Ce a făcut la  Wimbledon - Playtech Știri
Gestul de lăudat al Emmei Răducanu după finala unui meci. Ce a făcut la Wimbledon - Playtech Știri

Când se joacă Simona Halep - Amanda Anisimova în sferturile de finală de la  Wimbledon 2022 + Cine transmite la TV
Când se joacă Simona Halep - Amanda Anisimova în sferturile de finală de la Wimbledon 2022 + Cine transmite la TV

Șoc la Wimbledon! Serena Williams, eliminată în primul tur de o debutantă,  după un meci de peste 3 ore | Sport.ro
Șoc la Wimbledon! Serena Williams, eliminată în primul tur de o debutantă, după un meci de peste 3 ore | Sport.ro

Carlos Alcaraz, victoria zilei la Wimbledon. A avut nevoie de peste 4 ore  de joc pentru o calificare în turul 2 - Eurosport
Carlos Alcaraz, victoria zilei la Wimbledon. A avut nevoie de peste 4 ore de joc pentru o calificare în turul 2 - Eurosport

Serena Williams a fost eliminată în primul tur la Wimbledon, după un set  decisiv antologic + de ce a jucat cu un bandaj pe față
Serena Williams a fost eliminată în primul tur la Wimbledon, după un set decisiv antologic + de ce a jucat cu un bandaj pe față

MeciuriMemorabile Wimbledon 2010 | John Isner - Nicolas Mahut, cel mai lung  meci din istorie - Eurosport
MeciuriMemorabile Wimbledon 2010 | John Isner - Nicolas Mahut, cel mai lung meci din istorie - Eurosport

Finala Wimbledon 2022 la masculin: Novak Djokovic – Nick Kyrgios. Djokovic,  noul campion, după un meci intens la Londra - IMPACT.ro
Finala Wimbledon 2022 la masculin: Novak Djokovic – Nick Kyrgios. Djokovic, noul campion, după un meci intens la Londra - IMPACT.ro

Exclusiv | Simona Halep, avertizată de un fost antrenor înaintea primului  meci la Wimbledon 2022
Exclusiv | Simona Halep, avertizată de un fost antrenor înaintea primului meci la Wimbledon 2022

Motivul pentru care duminica nu se joaca niciun meci la Wimbledon

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Wimbledon, după un meci în care a  cedat doar 3 game-uri favoritei numărul 4 | Digi24
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Wimbledon, după un meci în care a cedat doar 3 game-uri favoritei numărul 4 | Digi24

Finala de la Wimbledon nu a fost doar cel mai bun meci, ci si cea mai buna  zi din viata mea!" | Simona Halep, pregatita pentru un meci lung cu Serena  Williams
Finala de la Wimbledon nu a fost doar cel mai bun meci, ci si cea mai buna zi din viata mea!" | Simona Halep, pregatita pentru un meci lung cu Serena Williams