Home

Lanterne buzunar barieră ora meciuri tenis cehia Datat Biscuit metan

FedCup: Astăzi sunt meciurile Pliskova – Buzărnescu şi Siniakova – Halep |  Digi24
FedCup: Astăzi sunt meciurile Pliskova – Buzărnescu şi Siniakova – Halep | Digi24

Cine transmite la TV turneul WTA de la Praga! Simona Halep, primele meciuri  după şase luni de pauză! - Playtech Știri
Cine transmite la TV turneul WTA de la Praga! Simona Halep, primele meciuri după şase luni de pauză! - Playtech Știri

CEHIA - ROMÂNIA, FED CUP // Simona Halep după victoria contra Katerinei  Siniakova: „Am jucat ce trebuia, de asta am câștigat!” + Cum a prefațat  duelul cu Pliskova
CEHIA - ROMÂNIA, FED CUP // Simona Halep după victoria contra Katerinei Siniakova: „Am jucat ce trebuia, de asta am câștigat!” + Cum a prefațat duelul cu Pliskova

Australia a anulat viza unei jucătoare de tenis din Cehia, intrată în țară  în baza unei „exceptări” de la vaccinare
Australia a anulat viza unei jucătoare de tenis din Cehia, intrată în țară în baza unei „exceptări” de la vaccinare

Simona Halep, Ana Bogdan, Mihaela Buzărnescu și Irina Bara joacă joi la  Wimbledon. Programul meciurilor
Simona Halep, Ana Bogdan, Mihaela Buzărnescu și Irina Bara joacă joi la Wimbledon. Programul meciurilor

Simona Halep e în sferturi la Wimbledon! Românca, victorie zdrobitoare cu  Paula Badosa - Eurosport
Simona Halep e în sferturi la Wimbledon! Românca, victorie zdrobitoare cu Paula Badosa - Eurosport

Australian Open 2022. Sorana Cîrstea a înfrânt-o pe Petra Kvitova. Ce  reacții a stârnit sportiva | Antena 1
Australian Open 2022. Sorana Cîrstea a înfrânt-o pe Petra Kvitova. Ce reacții a stârnit sportiva | Antena 1

S-a aflat când va juca Simona Halep primul meci din 2022. La ce oră apar la  fileu și celelalte românce aflate la Melbourne - Antena Sport
S-a aflat când va juca Simona Halep primul meci din 2022. La ce oră apar la fileu și celelalte românce aflate la Melbourne - Antena Sport

Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în  semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport
Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport

Simona Halep, calificare en-fanfare în optimi la Wimbledon!

Simona Halep, invinsa de Karolina Pliskova, in primul meci al intalnirii  Romania-Cehia, din Fed Cup - Stirileprotv.ro
Simona Halep, invinsa de Karolina Pliskova, in primul meci al intalnirii Romania-Cehia, din Fed Cup - Stirileprotv.ro

CEHIA - ROMÂNIA 2-3 LA FED CUP // VIDEO și FOTO » A fost rescrisă istoria!  România e din nou în semifinalele Fed Cup după 46 de ani! Begu și Niculescu  au câștigat eroic meciul decisiv
CEHIA - ROMÂNIA 2-3 LA FED CUP // VIDEO și FOTO » A fost rescrisă istoria! România e din nou în semifinalele Fed Cup după 46 de ani! Begu și Niculescu au câștigat eroic meciul decisiv

Tânăra de 16 ani a acceptat să vorbească despre imaginile nefirești cu ea  și tatăl său
Tânăra de 16 ani a acceptat să vorbească despre imaginile nefirești cu ea și tatăl său

Naomi Osaka e campioana Australian Open 2021! Nipona, victorie clară în  finala cu Brady - Eurosport
Naomi Osaka e campioana Australian Open 2021! Nipona, victorie clară în finala cu Brady - Eurosport

4 românce vor juca la turneele WTA 250 de la Praga și Varșovia! Peste cine  vor da în primul tur - Eurosport
4 românce vor juca la turneele WTA 250 de la Praga și Varșovia! Peste cine vor da în primul tur - Eurosport

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Caroline Garcia din primul tur la  Doha. Patru
La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Caroline Garcia din primul tur la Doha. Patru

Când joacă Simona Halep primul meci la WTA Praga. Programul complet al  competiţiei - Playtech Știri
Când joacă Simona Halep primul meci la WTA Praga. Programul complet al competiţiei - Playtech Știri

Tenis masă / România joacă astăzi cu Cehia, vezi cine transmite meciul |  Cuget Liber
Tenis masă / România joacă astăzi cu Cehia, vezi cine transmite meciul | Cuget Liber

România a rămas fără reprezentante pe tabloul feminin de la US Open » Begu  și Cîrstea, înfrângeri în meciuri epuizante!
România a rămas fără reprezentante pe tabloul feminin de la US Open » Begu și Cîrstea, înfrângeri în meciuri epuizante!

Exclusiv | Simona Halep, avertizată de un fost antrenor înaintea primului  meci la Wimbledon 2022
Exclusiv | Simona Halep, avertizată de un fost antrenor înaintea primului meci la Wimbledon 2022

Ora la care se joacă meciul Sorana Cîrstea - Karolina Muchova, din turul al  treilea de la US Open
Ora la care se joacă meciul Sorana Cîrstea - Karolina Muchova, din turul al treilea de la US Open

Simona Halep, în sferturi la Wimbledon după 6-1, 6-2 cu Paula Badosa