Home

Nor Strâmtoare în sine preluare volei regulat avantaj Sport

FOTOGALERIE: Bogdan Olteanu în acțiune, în timpul finalei Cupei Braziliei –  Doarvolei
FOTOGALERIE: Bogdan Olteanu în acțiune, în timpul finalei Cupei Braziliei – Doarvolei

Formațiile dobrogene sunt ultimele în Divizia A2 la volei

Campionatul European U18 (f): Adelina Ungureanu a fost jucătoarea meciului  cu Serbia. Iată statistica voleibalistelor noastre – Doarvolei
Campionatul European U18 (f): Adelina Ungureanu a fost jucătoarea meciului cu Serbia. Iată statistica voleibalistelor noastre – Doarvolei

Volei / Lotul naționalei României s-a reunit la Cluj-Napoca –  ziarulfaclia.ro
Volei / Lotul naționalei României s-a reunit la Cluj-Napoca – ziarulfaclia.ro

Volei | Educatie Fizica si Sport online

Tehnici Invatare Volei | PDF

Ziua de Cluj | Un campion al României va prelua echipa de volei feminin a  Universităţii Cluj
Ziua de Cluj | Un campion al României va prelua echipa de volei feminin a Universităţii Cluj

O nouă victorie clară obținută de Naționala de volei feminin, în  preliminariile EuroVolley 2023 - Jurnalist Sportiv
O nouă victorie clară obținută de Naționala de volei feminin, în preliminariile EuroVolley 2023 - Jurnalist Sportiv

CURS VOLEI
CURS VOLEI

Mens sana in corpore sano: Volei - tehnici de lovire a mingii

Referat: Preluarea in Jocul de Volei (#381486) - Graduo

Volei - Preluarea de Jos | PDF

Adina Salaoru: ”Mă simt mai bine după accidentare. La Europene am nimerit o  grupă destul de bună” – Doarvolei
Adina Salaoru: ”Mă simt mai bine după accidentare. La Europene am nimerit o grupă destul de bună” – Doarvolei

Voleiul de la A la Z

DRAFT = PROIECT PILOT POARTA CĂTRE PERFORMANŢA ÎN VOLEI I. Contextul  actual: II. Scopul proiectului: III. Obiective: IV.
DRAFT = PROIECT PILOT POARTA CĂTRE PERFORMANŢA ÎN VOLEI I. Contextul actual: II. Scopul proiectului: III. Obiective: IV.

VOLEI: 120 de ani de existenţă | Doza de bine

Plan de Lectie Volei | PDF

Volei feminin | ”U” NTT Data, înfrângere categorică la Lugoj –  ziarulfaclia.ro
Volei feminin | ”U” NTT Data, înfrângere categorică la Lugoj – ziarulfaclia.ro

Echipa de volei feminin cadete CSȘ Focșani a pierdut calificarea în turneul  final, deși a câștigat toate meciurile din turneul semifinal
Echipa de volei feminin cadete CSȘ Focșani a pierdut calificarea în turneul final, deși a câștigat toate meciurile din turneul semifinal

Business sportiv. Adin Cojocaru, preşedintele Federaţiei Române de Volei:  Ora de educaţie fizică ar trebui să fie orientată spre joacă, copiii să  descopere plăcerea de a se juca. Abia apoi ar trebui
Business sportiv. Adin Cojocaru, preşedintele Federaţiei Române de Volei: Ora de educaţie fizică ar trebui să fie orientată spre joacă, copiii să descopere plăcerea de a se juca. Abia apoi ar trebui

Preluarea în Jocul de Volei | Referat [DOC]

PDF) Sistem computerizat pentru învățare, corectare și evaluare la preluarea  de jos cu două mâini-volei, 2016, Galați University Press, ISBN  978-606-696-063-2
PDF) Sistem computerizat pentru învățare, corectare și evaluare la preluarea de jos cu două mâini-volei, 2016, Galați University Press, ISBN 978-606-696-063-2

ACS Volei ”Cristina Pîrv” câștigă derbyul Clujului la volei feminin, 3-0 cu  ”U” NTT Data Cluj – ziarulfaclia.ro
ACS Volei ”Cristina Pîrv” câștigă derbyul Clujului la volei feminin, 3-0 cu ”U” NTT Data Cluj – ziarulfaclia.ro