Home

Pe punctul de decora Snazzy tenis 1 minge pe rand simona Betsy Trotwood zenit matrice

Simona Halep - Ekaterina Alexandrova, live, video, foto - turul II la WTA  Cincinnati
Simona Halep - Ekaterina Alexandrova, live, video, foto - turul II la WTA Cincinnati

Simona Halep, în sferturile de finală ale Madrid... | News.ro

Simona Halep, din nou în prim-planul tenisului mondial: "Revenirea ei a  fost stelară"
Simona Halep, din nou în prim-planul tenisului mondial: "Revenirea ei a fost stelară"

Simona Halep, campioană la Toronto după o finală de poveste cu Beatriz  Haddad Maia - spotmedia.ro
Simona Halep, campioană la Toronto după o finală de poveste cu Beatriz Haddad Maia - spotmedia.ro

Simona Halep, eliminată în semifinale la Wimbledon! Elena Rybakina – Ons  Jabeur, finala feminină din 2022 - Eurosport
Simona Halep, eliminată în semifinale la Wimbledon! Elena Rybakina – Ons Jabeur, finala feminină din 2022 - Eurosport

Americanii anunță că Simona Halep va avea un an 2020 de excepție

Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4. Victorie de senzație obținută de  Halep, care egalează scorul meciurilor directe cu Sorana. Cu cine va juca  în sferturi la Indian Wells - Playsport
Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4. Victorie de senzație obținută de Halep, care egalează scorul meciurilor directe cu Sorana. Cu cine va juca în sferturi la Indian Wells - Playsport

Una din zilele care se cer uitate: Simona Halep, învinsă clar de Ons  Jabeur, în sferturi la Madrid. Primul eșec sub comanda lui Mouratoglou |  Sport.ro
Una din zilele care se cer uitate: Simona Halep, învinsă clar de Ons Jabeur, în sferturi la Madrid. Primul eșec sub comanda lui Mouratoglou | Sport.ro

1 pauza, 2 final" :( Simona a castigat primul set, insa a ratat calificarea  in semifinala! Halep-Bacsinszky 6:4 3:6 2:6 | Sport.ro
1 pauza, 2 final" :( Simona a castigat primul set, insa a ratat calificarea in semifinala! Halep-Bacsinszky 6:4 3:6 2:6 | Sport.ro

Video | Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4, în 'optimi' la Indian  Wells. Simona are 18 victorii la rând împotriva româncelor
Video | Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4, în 'optimi' la Indian Wells. Simona are 18 victorii la rând împotriva româncelor

Tenis: Simona Halep s-a calificat în optimi la Wimbledon | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep s-a calificat în optimi la Wimbledon | AGERPRES • Actualizează lumea.

WIMBLEDON. Simona Halep a pierdut semifinala cu Eugenie Bouchard | Digi24

Simona Halep - o adevarata luptatoare

Șeful WTA, prima luare de poziție în cazul de dopaj al Simonei Halep -  HotNews.ro
Șeful WTA, prima luare de poziție în cazul de dopaj al Simonei Halep - HotNews.ro

Simona Halep, contraperformanţă egalată după 7 ani la Roland Garros 2022!  Jucătoarea noastră, de nerecunoscut în meciul cu Qinwen Zheng - Antena Sport
Simona Halep, contraperformanţă egalată după 7 ani la Roland Garros 2022! Jucătoarea noastră, de nerecunoscut în meciul cu Qinwen Zheng - Antena Sport

Românii la Roland Garros 2020. Tragerea la sorți, tablou, rezultate LIVE  TEXT - Eurosport
Românii la Roland Garros 2020. Tragerea la sorți, tablou, rezultate LIVE TEXT - Eurosport

SIMONA HALEP - DOMINIKA CIBULKOVA // VIDEO Unde ești, Simona?! Halep  părăsește al doilea turneu consecutiv după primul meci! De nerecunoscut și  la Wuhan
SIMONA HALEP - DOMINIKA CIBULKOVA // VIDEO Unde ești, Simona?! Halep părăsește al doilea turneu consecutiv după primul meci! De nerecunoscut și la Wuhan

Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la Australian Open!  Românca încearcă să recupereze punctele
Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la Australian Open! Românca încearcă să recupereze punctele

Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland  Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk |  Sport.ro
Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk | Sport.ro

Simona Halep a revenit pe terenul de tenis la aproape 6 luni distanţă de la  ultimul
Simona Halep a revenit pe terenul de tenis la aproape 6 luni distanţă de la ultimul

Simona Halep - Polona Hercog 6-1, 1-6, 7-6, în turul 1 la Praga! Halep

Câți bani au încasat Simona Halep și Sorana Cîrstea, după ce au fost  eliminate de la Birmingham. Pe ce loc au urcat în clasamentul WTA și ce  urmează pentru ele - Antena
Câți bani au încasat Simona Halep și Sorana Cîrstea, după ce au fost eliminate de la Birmingham. Pe ce loc au urcat în clasamentul WTA și ce urmează pentru ele - Antena

Qatar Open 2019. Simona Halep o învinge pe Julia Goerges și se califică în  semifinale | Digi24
Qatar Open 2019. Simona Halep o învinge pe Julia Goerges și se califică în semifinale | Digi24