Home

Multiplicare Atârna în jos Inactiv tenis budapestairina begu dublu Alunecos lampă Tumoare maligna

Victorie pentru Irina Begu. Tenismena a câștigat Ţiriac Foundation Trophy -  Stirile Kanal D
Victorie pentru Irina Begu. Tenismena a câștigat Ţiriac Foundation Trophy - Stirile Kanal D

Irina Begu - Bianca Andreescu rezultat Indian Wells (WTA) | DCNews

BRD Bucharest Open: Irina Begu și Raluca Olaru sunt în semifinalele de dublu.  Și perechea Cristian/ Dinu a câștigat azi – Tenis, tenis, tenis
BRD Bucharest Open: Irina Begu și Raluca Olaru sunt în semifinalele de dublu. Și perechea Cristian/ Dinu a câștigat azi – Tenis, tenis, tenis

Irina Begu, cea mai în formă româncă din WTA. Învingătoare la București,  s-a mutat la Budapesta. Cu cine joacă marți în primul tur
Irina Begu, cea mai în formă româncă din WTA. Învingătoare la București, s-a mutat la Budapesta. Cu cine joacă marți în primul tur

Irina Begu a părăsit competiția de dublu de la Bad Gastein

Irina Begu, campioană la Palermo! Românca a câștigat clar finala cu Lucia  Bronzetti - Eurosport
Irina Begu, campioană la Palermo! Românca a câștigat clar finala cu Lucia Bronzetti - Eurosport

Irina Begu a câștigat prima ediţie a turneului WTA 125 Ţiriac Foundation  Trophy - msnews
Irina Begu a câștigat prima ediţie a turneului WTA 125 Ţiriac Foundation Trophy - msnews

Irina Begu, în optimi la Budapesta, dupa o victorie in trei seturi

Mihaela Buzărnescu a câștigat turneul de la Budapesta la proba de dublu și  pleacă direct la Jocurile Olimpice de la Tokyo | Digi24
Mihaela Buzărnescu a câștigat turneul de la Budapesta la proba de dublu și pleacă direct la Jocurile Olimpice de la Tokyo | Digi24

Irina Begu - Lucia Bronzetti 6-2, 6-2 în finala turneului WTA Palermo.  Prestație excelentă a româncei care și-a adjudecat trofeul. Video -  Fanatik.ro
Irina Begu - Lucia Bronzetti 6-2, 6-2 în finala turneului WTA Palermo. Prestație excelentă a româncei care și-a adjudecat trofeul. Video - Fanatik.ro

Irina Begu a câștigat turneul WTA de la București și se apropie de Top 30  mondial. Cum a fost finala cu jucătoarea din Ungaria
Irina Begu a câștigat turneul WTA de la București și se apropie de Top 30 mondial. Cum a fost finala cu jucătoarea din Ungaria

Irina Begu a câștigat turneul Ţiriac Foundation Trophy

Tenis: Irina Begu şi Gabriela Ruse, calificate în turul al doilea al probei  feminine de dublu la Roland Garros | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu şi Gabriela Ruse, calificate în turul al doilea al probei feminine de dublu la Roland Garros | AGERPRES • Actualizează lumea.

Irina Begu reînnoadă autoritar seria succeselor românești de la București |  EurActiv
Irina Begu reînnoadă autoritar seria succeselor românești de la București | EurActiv

WTA Dubai: Irina Begu, învinsă în turul secund la dublu – Tenis, tenis,  tenis
WTA Dubai: Irina Begu, învinsă în turul secund la dublu – Tenis, tenis, tenis

Tenis: Irina Bara, în turul al doilea la Budapesta (WTA)

Irina Begu | Open Tenis

TENIS Irina Begu a câştigat prima ediție a turneului Ţiriac Foundation  Trophy de la București
TENIS Irina Begu a câştigat prima ediție a turneului Ţiriac Foundation Trophy de la București

Tenis: Irina Begu, eliminată în primul tur la Budapesta (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu, eliminată în primul tur la Budapesta (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Irina Begu, eliminată din semifinalele de dublu de la Budapesta

Economica.net - Tenis: Irina Begu s-a calificat în finala turneului WTA de  la Seul - Economica.net
Economica.net - Tenis: Irina Begu s-a calificat în finala turneului WTA de la Seul - Economica.net

Irina Begu, în al nouălea cer după titlul cucerit la București: "Marele  trofeu rămâne acasă!" - Eurosport
Irina Begu, în al nouălea cer după titlul cucerit la București: "Marele trofeu rămâne acasă!" - Eurosport