Home

Variat lână Ridicol turneul campionilor cine a castigat finala la londra ceas Corupt potrivi

Stefanos Tsitsipas a câștigat Turneul Campionilor 2019, în finală cu Thiem

TURNEUL CAMPIONILOR. Finala Stefanos Tsitsipas vs Dominic Thiem, câștigată  de noul „zeu” al grecilor | Digi24
TURNEUL CAMPIONILOR. Finala Stefanos Tsitsipas vs Dominic Thiem, câștigată de noul „zeu” al grecilor | Digi24

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

Daniil Medvedev a câştigat Turneul Campionilor | VIDEO : Europa FM

Scenă adorabilă după finala de dublu de la Turneul Campionilor. Ce-a făcut  unul dintre câștigători cu propriul copil FOTO
Scenă adorabilă după finala de dublu de la Turneul Campionilor. Ce-a făcut unul dintre câștigători cu propriul copil FOTO

Roger Federer a câştigat pentru a şasea oară Turneul Campionilor

Finala Turneului Campionilor 2022 | Novak Djokovic și Casper Ruud se  întâlnesc în ultimul act de la ora 20:00 - Eurosport
Finala Turneului Campionilor 2022 | Novak Djokovic și Casper Ruud se întâlnesc în ultimul act de la ora 20:00 - Eurosport

Horia Tecău şi Robert Lindstedt şi-au asigurat prezenţa la Turneul  Campionilor de la Londra – Q Magazine
Horia Tecău şi Robert Lindstedt şi-au asigurat prezenţa la Turneul Campionilor de la Londra – Q Magazine

Finala Turneului Campionilor: Și fără Nadal!

Articole despre turneul campionilor | România Actualitați

Foto Alexander Zverev a câştigat Turneul Campionilor

Novak Djokovic a câştigat Turneul Campionilor pentru a patra oară consecutiv

Turneul Campionilor 2015: Mergea vs. Tecău, în finală la Londra | DCNews

Video | Grigor Dimitrov a câştigat Turneul Campionilor, după o finală  surprinzătoare cu David Goffin
Video | Grigor Dimitrov a câştigat Turneul Campionilor, după o finală surprinzătoare cu David Goffin

Video | Turneul Campionilor | Federer – Tsitsipas (ora 16:00, Digi Sport  2). Programul semifinalelor
Video | Turneul Campionilor | Federer – Tsitsipas (ora 16:00, Digi Sport 2). Programul semifinalelor

Video | Stefanos Tsitsipas câștigă Turneul Campionilor după o finală  superbă cu Dominic Thiem. Grecul, campion la debut
Video | Stefanos Tsitsipas câștigă Turneul Campionilor după o finală superbă cu Dominic Thiem. Grecul, campion la debut

Configuratia finala a fost stabilita: cine sunt cei mai buni opt tenismeni  ai anului, care s-au calificat pentru Turneul Campionilor | Sport.ro
Configuratia finala a fost stabilita: cine sunt cei mai buni opt tenismeni ai anului, care s-au calificat pentru Turneul Campionilor | Sport.ro

Daniil Medvedev a cucerit Turneul Campionilor 2020! Video Online. Triumf de  senzaţie în faţa lui Dominic Thiem
Daniil Medvedev a cucerit Turneul Campionilor 2020! Video Online. Triumf de senzaţie în faţa lui Dominic Thiem

VIDEO Novak Djokovici a câştigat Turneul Campionilor pentru a șasea oară

Detalii picante despre ce mănâncă jucătorii la Turneul Campionilor. "Dieta"  celui mai "insățiabil" jucător - Eurosport
Detalii picante despre ce mănâncă jucătorii la Turneul Campionilor. "Dieta" celui mai "insățiabil" jucător - Eurosport

Tsonga va juca finala Turneului Campionilor, după ce l-a învins pe Tomas  Berdych
Tsonga va juca finala Turneului Campionilor, după ce l-a învins pe Tomas Berdych

Turneul Campionilor 2018. Alexander Zverev, finala unor recorduri egalate |  Digi24
Turneul Campionilor 2018. Alexander Zverev, finala unor recorduri egalate | Digi24

Moment istoric pentru tenisul romanesc. Horia Tecau a castigat Turneul  Campionilor, dupa ce l-a invins in finala pe Mergea - Stirileprotv.ro
Moment istoric pentru tenisul romanesc. Horia Tecau a castigat Turneul Campionilor, dupa ce l-a invins in finala pe Mergea - Stirileprotv.ro

VIDEO Turneul Campionilor: Grigor Dimitrov, invingator la Londra - Bulgarul  a cucerit cel mai important trofeu al carierei - HotNews.ro
VIDEO Turneul Campionilor: Grigor Dimitrov, invingator la Londra - Bulgarul a cucerit cel mai important trofeu al carierei - HotNews.ro

Turneul Campionilor la tenis masculin. Reacția lui Novak Djokovic după ce a  câștigat titlul la Torino: „Întotdeauna mă văd cel mai bun din lume!” -  Fanatik.ro
Turneul Campionilor la tenis masculin. Reacția lui Novak Djokovic după ce a câștigat titlul la Torino: „Întotdeauna mă văd cel mai bun din lume!” - Fanatik.ro